Mühendislik Fakültesi
Mühendislik Fakültesi

Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Erdal Sağlam
Mühendislik Fakültesi
E-Postaesaglam@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4504) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Murat Alkanat
Mühendislik Fakültesi
E-Postaalkanatm@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4512) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kimy. Kubilay Tevfik Üvez
Kimya Mühendisliği
E-Postaktuvez@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4545) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Burhanettin Unat
İnşaat Mühendisliği
E-Postaburhanettin.unat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4506) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Köksal Kaya
Çevre Mühendisliği
E-Postakoksalkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4801) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Murat Evren
Mühendislik Fakültesi
E-Postamevren@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4507) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Abit Cömert
Mühendislik Fakültesi
E-Postaabit.comert@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4528) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Ahmet Çebe
Mühendislik Fakültesi
E-Postaacebe@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4620) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Ahmet Polat
Mühendislik Fakültesi
E-Postaahmet.polat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4511) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Erdal Nehri
Çevre Mühendisliği
E-Postaenehri@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4944) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Fahri Fındık
Mühendislik Fakültesi
E-Postafahrif@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4600) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Köksal Atasoy
Mühendislik Fakültesi
E-Postakoksalgeyik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4514) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Recep Kuzey
Mühendislik Fakültesi
E-Postarecepkuzey@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4708) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Selami Özakalın
Mühendislik Fakültesi
E-Postaselamiozakalin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4526) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. İsrafil Çalık
Mühendislik Fakültesi
E-Postaisrafil.calik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4529) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Yar. Murat Küçükuğurlu
Kimya Mühendisliği
E-Postamkugurlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4544) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Ali Oktay Emirze
Mühendislik Fakültesi
E-Postaoemirze@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4510) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Abdullah Kavakliçeşme
Mühendislik Fakültesi
E-Postaabdullahk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Halis Kurudirek
Mühendislik Fakültesi
E-Postahalis.kurudirek@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4539) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Semra Doğan
Mühendislik Fakültesi
E-Postasemra.lacin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4626) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Amr. Mer. Behsat Polat
Mühendislik Fakültesi
E-Postabehsat.polat@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1081) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Amr. Mer. Nevzat Türk
Mühendislik Fakültesi
E-Postanevzat.turk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4519) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Hilal Güneş
Mühendislik Fakültesi
E-Postahilal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4508) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Metin Şakar
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
E-Postamsakar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4874) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Mina Zengin
Mühendislik Fakültesi
E-Postamzengin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4538) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Münip Çakmak
Mühendislik Fakültesi
E-Postamunip.cakmak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4509) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Murat Kahraman
Bilgisayar Mühendisliği
E-Postamkahraman@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6031) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Nejdet Geyik
Mühendislik Fakültesi
E-Postanejdet.geyik@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4522) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bil. İşt. Salim Arslan
Mühendislik Fakültesi
E-Postasalim.arslan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4513) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Ayhan Kırmacı
Mühendislik Fakültesi
E-Postaayhankirmaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Ayhan Sedef Ak
Mühendislik Fakültesi
E-Postaayhanak@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Fikret Tosunoğlu
Mühendislik Fakültesi
E-Postafikret.tosunoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4543) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Hüseyin Asan
Mühendislik Fakültesi
E-Postahuseyin.asan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4522) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Osman Çırçır
Mühendislik Fakültesi
E-Postaosman.circir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (5521) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Bek. Memet Kükürtcü
Mühendislik Fakültesi
E-Postam.kukurtcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4522) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ağ Uzm. Zehra Çetinkaya
Üretim Metalurjisi Anabilim Dalı
E-Postazehra.cetinkaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

  • Doktora, Çukurova Üniversitesi, Maden Mühendisliği Bölümü,
  • Yüksek Lisans, Çukurova Üniversitesi, Maden Mühendisliği Bölümü, 2013
  • Lisans, Çukurova Üniversitesi, Maden Mühendisliği Bölümü, 2009

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdulmutalip Kutay
Mühendislik Fakültesi
E-Postaabdulmutalipkutay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Abdurrehim Yıldırım
Mühendislik Fakültesi
E-Postaabdurrehimyildirim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Ahmet Yalçın
Mühendislik Fakültesi
E-Postaahmetyalcin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Aydın Yaylacı
Mühendislik Fakültesi
E-Postaaydinyaylaci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Dursun Aksanaoğlu
Mühendislik Fakültesi
E-Postadursunaksanaoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Emre Kadim Güneş
Mühendislik Fakültesi
E-Postaemre.kadimgunes@atauni.edutr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Nasuhi Fidan
Mühendislik Fakültesi
E-Postanasuhifidan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Süleyman Baykal
Mühendislik Fakültesi
E-Postasuleyman.baykal@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (4538) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim