Dekanlık Çalışanları

PROFİL BİLGİSİ

Fak. Sek. Levent Tabu
Tıp Fakültesi
E-Postaleventtabu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6504) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Öz. Kal. Semra Kumcu
Tıp Fakültesi
E-Postasemrakumcu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İş Güv. Uz. (C) Ünal Takur
Tıp Fakültesi
E-Postaunal.takur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6507) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Doğan Şenol
Tıp Fakültesi
E-Postadogansenol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6508) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Esra Bilici
Tıp Fakültesi
E-Postaesra.bilici@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6507) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Mustafa Yavuz
Tıp Fakültesi
E-Postamustafa.yavuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6521) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şef Toygun Bayır
Tıp Fakültesi
E-Postatbayir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6509) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Sağ. Teks. Mahmut Uludağ
Tıp Fakültesi
E-Postamahmut.uludag@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8773) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekn. Cemalettin Kaya
Tıp Fakültesi
E-Postackaya@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6510) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Tekns. Emrah Meletlioğlu
Tıp Fakültesi
E-Postaemrahmeletli@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6511) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Şöf. Fatih Düzel
Tıp Fakültesi
E-Postafatih.duzel@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8778) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ayn. Say. Orhan Aktepe
Tıp Fakültesi
E-Postaorhanaktepe@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6515) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Damla Turgut
Tıp Fakültesi
E-Postadamla.turgut@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Hümeyra Kalacuk
Tıp Fakültesi
E-Postahumeyra.kalacuk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8748) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Metin Konaç
Tıp Fakültesi
E-Postametin.konac@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6525) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Mer. Yazgı Barış
Tıp Fakültesi
E-Postayazgi.mustafaoglu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (1620) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Ahmet Kırmızıbiber
Tıp Fakültesi
E-Postaakirmizibiber@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6510) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Atilla Gök
Tıp Fakültesi
E-Postaatilla@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6516) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Cevdet Koşulular
Tıp Fakültesi
E-Postacevdet.kosulular@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6506) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Erdal Doğan
Tıp Fakültesi
E-Postaerdaldogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7294) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Hacı Kamil Sancar
Tıp Fakültesi
E-Postakamil.sancar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6510) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Hasan Kantar
Tıp Fakültesi
E-Postahasan.kantar@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6525) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. İsa Yalçın
Cerrahi Tıp Bilimleri
E-Postaisa.yalcin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6520) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Öznur Ulum
Tıp Fakültesi
E-Postauoznur@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6506) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Serbülent Tüysüz
Tıp Fakültesi
E-Postas.tuysuz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7295) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Sevda Abay
Tıbbi Mikrobiyoloji
E-Postasevdaabay@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6588) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Tamer Kızılcım
Tıp Fakültesi
E-Postat.kizilcim@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6530) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Ver. Haz. Kon. İşt. Yeliz Hararlı
Halk Sağlığı
E-Postaycakir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (8746) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Efdal Özdemir
Tıp Fakültesi
E-Postaefdal.ozdemir@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6525) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Hiz. Müslim Utkulu
Tıp Fakültesi
E-Postamuslumuttku@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6525) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Fuat Küçük
Tıp Fakültesi
E-Postafuat.kucuk@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3333) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Necati Yılmaz
Tıp Fakültesi
E-Postanecatiyilmaz@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3333) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

Kor. ve Güv. Gör. Yusufi Kenan Korkulu
Tıp Fakültesi
E-Postaykenan.korkulu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (3333) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Akif Sarıgöl
Tıp Fakültesi
E-Postaakifsarigol@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Burhan Balcı
Tıp Fakültesi
E-Postaburhanbalci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Erdal İnce
Tıp Fakültesi
E-Postaerdalince2525@gmail.com
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Gürbüz Sigan
Tıp Fakültesi
E-Postagurbuzsigan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Hatice Keskin
Tıp Fakültesi
E-Postahaticekeskin@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (6506) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Kadir Tanıyan
Tıp Fakültesi
E-Postakadirtaniyan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Memet Aran
Tıp Fakültesi
E-Postamemetaran@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Saltuk Buğra Harorlu
Tıp Fakültesi
E-Postasaltuk.bugraharorlu@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Selahattin Erdoğan
Tıp Fakültesi
E-Postaselahattinerdogan@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Şeref Efe
Tıp Fakültesi
E-Postaserefefe@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Şule Savci
Tıp Fakültesi
E-Postasulesavci@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 (7295) 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Vildan Tosun
Tıp Fakültesi
E-Postavildantosun@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim

PROFİL BİLGİSİ

İşçi Yavuz Akgül
Tıp Fakültesi
E-Postayavuzakgul@atauni.edu.tr
Telefon +90 442 231 () 
Posta Adresi Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi 25240 Erzurum

Eğitim