Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Özge BUZDAĞLI’nın fakülte bünyesinde yürütmüş olduğu Toplumsal Duyarlılık Ders koordinatörlüğü öncülüğünde 29 Şubat 2024 Perşembe Günü saat 13:00’da B2 amfisinde Bağımlılık Türleri ve Bağımlılıkla Mücadele Yöntemleri Temalı Söyleşi gerçekleştirilecektir. Söyleşiye Yeşilay Kurumundan konukların katılımı ile Tütün, Kumar, Teknoloji ve Madde Bağımlılığı konularında bilgilendirmeler yapılacaktır. Söyleşiye tüm öğrencilerimiz davetlidir.
![](https://birimler.atauni.edu.tr/iktisat-bolumu/wp-content/uploads/sites/124/2024/02/BAGIMLILIK-731x1024.jpg)