Alman Dili ve Edebiyatı
Germanistik Kulübü
Veda Yemeği
Üniversitemiz, Edebiyat Fakültesi, Alman Dili ve Edebiyatı’nda 26 yıl boyunca başarıyla görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Dursun BALKAYA’ya veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Alman Dili ve Edebiyatı bölüm başkanı Prof. Dr. Ahmet SARI ile bölüm hocalarımız Prof. Dr. Ahmet Uğur NALCIOĞLU, Prof. Dr. Cemile AKYILDIZ ERCAN, Prof. Dr. Fatma ÖZTÜRK DAĞABAKAN, Dr. Öğr. Üyesi Merve KARABULUT, Öğr. Gör. Fatih GÜLER ve Arş. Gör. Kübra ÇAVUŞ katıldı. Tarih bölümünden Prof. Dr. İsmail EYYÜPOĞLU ile Turizm Fakültesi Dekan yardımcısı Doç. Dr. Ahmet ÇAVUŞ ile Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Davut DAĞABAKAN’nın katılımları ile veda yemeği gerçekleştirildi. Sayın hocamız Dr. Öğr. Üyesi Dursun BALKAYA’nın veda konuşmasının ardından bölüm başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet SARI’nın bölümümüze katkılarından dolayı kendisine plaket takdiminde bulunuldu.
Click Here
Dekanlık Toplantısı
Alman Dili ve Edebiyatı bölümü, Atatürk Üniversitesi “Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesi” kapsamında, sayın dekanımız Prof. Dr. Dilaver DÜZGÜN’ün başkanlığında, dekan yardımcıları Doç. Dr. Savaş EĞİLMEZ ve Doç. Dr. Yeliz BİBER VANGÖLÜ, fakülte sekreteri Cemal AKBAŞ’ın da katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sayın dekanımız Prof. Dr. Dilaver DÜZGÜN’ün açılış ve bilgilendirme konuşmasıyla başlayıp bölüm başkanımız Prof. Dr. Ahmet SARI’nın PowerPoint slayt sunumu ile devam etti. Sunumda Prof. Dr. Ahmet SARI, “Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesi” kapsamında bölümümüzde gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmesi öngörülen bilimsel faaliyetler, yenileştirmeler, düzenlemeler ve projelerle ilgili bilgiler aktardı. Ardından sayın dekanımız Prof. Dr. Dilaver DÜZGÜN, bölümümüz öğretim üye ve elemanlarının sırayla görüş ve önerilerini dinledi. Toplantıda bölümümüz öğretim üyelerine Uluslararası sempozyum katkılarından dolayı sayın dekanımız Prof. Dr. Dilaver DÜZGÜN tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. Bölüm başkanımız Prof. Dr. Ahmet SARI ile Doç. Dr. Şenay KAYĞIN’a, gerçekleştirilen uluslararası sempozyumlarda ki görevlerinden ötürü teşekkür belgesi verildi.
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here
Previous
Next